Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Allan Tang Mr. Allan Tang
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
Shenzhen Apexls Optoelectronic Co., Ltd
nxehtëProdukte
Të gjitha Produktet
>
Rreth nesh
Co Shenzhen Apexls Optoelectronic, Ltd (www.kszled.com), një filial i Ledman Optoelectronic Co., Ltd., u regjistrua në 2009 me kapitalin e RMB23,142,900 RM. Me një zhvillim të shpejtë, Apexls bëhet Udhëheqësi i Krijuesit LED Display dhe një prodhim i integruar i produkteve LED, duke mbuluar zhvillimin, prodhimin, marketingun dhe shërbimin e të gjitha llojeve të ekranit LED Creative dhe ekranit të Rregullt LED. Parku i industrisë Apexls ndodhet në rrethin Baoan, i cili merr vetëm 20 minuta me makinë në Aeroportin Ndërkombëtar të Shenzhen. Parku i industrisë përfshin një ndërtesë fabrike prej 36,000 ㎡ dhe një ndërtesë të gjallë prej 12,000 me më shumë se 300 të punësuar. Tani produktet tona të drejtuara janë shitur në më shumë se 80 vende dhe zona, të tilla si SHBA, Spanja, Kroacia, Bullgaria, Rumania, Polonia, Rusia, Australia, Kili, Argjentina, Brazili, Paraguai, Meksika, Singapori, Tailanda, Malajzia, Indonezia , Vietnami, Arabia Saudite, Irani, Koreja e Jugut, Hongkong, Tajvani etj. Ne kemi më shumë se 5 zyra dege në Kinë dhe kompani filial në Malajzi.
Dërgo kërkesën tani Vizito fabrikën time
Na kontaktoni
Allan Tang

Mr. Allan Tang

2850147541@qq.com

  • +86-0755-27455895
  • 2850147541@qq.com
  • +8613823345944Contact me with Whatsapp
  • Building 1st, Lougang Block, Songgang Street, Baoan District, Shenzhen, China. , Shenzhen, Guangdong
  • http://apexls.sq.bossgoo.com
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim