Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Allan Tang Mr. Allan Tang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
Shenzhen Apexls Optoelectronic Co., Ltd
ЖешкаПроизводи
Сите производи
>
За нас
Шенжен Апекслс Оптоелектроник копродукции, ООД (www.kszled.com), подружница на Ледман Оптоелектроник Ко., Рибар, е регистрирана во 2009 година со капитал од 23 142 900 РМ. Со брзиот развој, Apexls станува лидер на креативен LED дисплеј и интегрирано производство на LED производи, опфаќајќи развој, производство, маркетинг и сервис на сите видови креативни LED дисплеи и редовни LED дисплеи. Индустрискиот парк Апекслс се наоѓа во областа Баоан, на кој му се потребни само 20 минути со автомобил до меѓународниот аеродром Шенжен. Индустрискиот парк вклучува фабричка зграда од 36 000 ㎡ и жива зграда од 12 000 со повеќе од 300 вработени. Сега нашите водени производи се продадени во повеќе од 80 земји и области, како што се САД, Шпанија, Хрватска, Бугарија, Романија, Полска, Русија, Австралија, Чиле, Аргентина, Бразил, Парагвај, Мексико, Сингапур, Тајланд, Малезија, Индонезија , Виетнам, Саудиска Арабија, Иран, Јужна Кореја, Хонгконг, Тајван и така натаму. Имаме повеќе од 5 експозитури во Кина и подружница во Малезија.
Испрати Испраќам барање сега Посетете ја мојата фабрика
Контактирајте не
Allan Tang

Mr. Allan Tang

2850147541@qq.com

  • +86-0755-27455895
  • 2850147541@qq.com
  • +8613823345944Contact me with Whatsapp
  • Building 1st, Lougang Block, Songgang Street, Baoan District, Shenzhen, China. , Shenzhen, Guangdong
  • http://apexls.mk.bossgoo.com
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање